افزایش فالوور پیج اینستگرام
Share اشتراک گذاری

افزایش فالوور پیج اینستگرام

با استفاده از

نرم افزار افزایش فالوور اینستگرام

نامحدود ، رایگان و هدمفند از پیج های رقیبان فاوور جذب کنید
کاملا تضمینی و هدفمند

جذب فالوورها و مخاطبین رقیبان شما
این فرصت استثنایی را از دست ندهید
 
   روش کار نرم افزار    
با استفاده ار نرم فزار افزایش فالوور اینستگرام شما به راحتی میتوانید فالوورهای پیج های زقیبانتان رو جذب پیج خود کنید .
ایتدا باید پیج های رقبانتان را شناسایی کنید سپس با استفاده از نرم افزار به اکانت اینستگرام خود متصل می شوید . بعد به نرم افزار دستور میدهید که فالوورهای پیج های مورد نظر را فالوو کند بعد از مدتی که عملیات فالوو کردن به پایان رسید می بینید که پیج شما توسط همران افراد فالوور شده است .
به طور میانگین بعد از هر 5000 نفری که فالو میکنید 1500 نفر شما رو فالو میکنند . به همین ترتیب میتوانید بی نهایت فالوور هدفمند رو جذب پیج خود کنید ، در آخر هم به نرم افزار دستور مدهید تمام افرادی که فالوو کرده بود رو آنفالو کند .
توجه داشته باشید که به دلیل محدودیت در تعداد فالوو کردن  توسط اینستگرام هر 12 ساعت میتوانید نهایتا  2500 نفر رو فالوو کنید . البته می توانید چندین اکانت ایجاد کنید و عملیات جذب فالوور رو با چندین اکانت انجام دهید .


  مزیت فالو گرفتن با استفاده از نرم افزار افزایش فالوور پیج اینستگرام   
شرکت ها و اشخاص گوناگونی هستند که خدمات افزایش فالوور پیج اینستگرام رو انجام می دهند . اما راه کار این شرکت ها کاملا اشتباه است چرا که لینک پیج شما رو در پیج های غیر مرتبط دیگر قرار میدهند و افراد نا مرتبط با خدمات شما وارد پیج اینستگرام شما می شوند ، این روش زمان و هزینه شما رو صرف تبلیغات بیهوده کرده است و  بعد از مدتی این فالوور ها شما رو آنفالوو میکنند ، چرا که خدمات شما مربوط به این اشخاص نمیشود ولی ما با توجه به راه کاری که در بالا  توضیح دادیم شما براحتی میتوانید افراد و مخاطبین هدفمند و مورد نظر را جذب پیج اینستگرام خود کنید
 

 

جهت سفارشات و مشاوره با شماره های زیر در تماس باشید

09101972007 - 09101972008

طراحی وب سایت بانک اطلاعات مشاغل
طراحی وب سایت بانک اطلاعات مشاغل