مقایسه نرم افزار hamyarclick با دو نرم افزار مطرح و خبره خارجی


در این مطلب می خواهیم به مقایسه نرم افزارهای جمع آوری اطلاعات تماس افراد از سطح اینترنت بپردازیم

دغدغه هر شخصی در هر کسب و کاری اینه که از بهترین و دقیق ترین نرم افزار جهت جمع آوری اطلاعات استفاده کنه

مثلا اگر کسی می خواد از یک نرم افزار برای جمع آوری اطلاعات استفاده کنه قطعا دوست داره بهترین نرم افزار رو استفاده کنه که بهترین نتیجه رو بگیره . اما گاهی انتخاب بهترین ، خیلی هم ساده نیست ! چون تعداد زیادی نرم افزار وجود داره که هر کدوم برتری خاصی نسبت به بقیه داره !

اگر همین الان کلمه نرم افزار جمع آوری ایمیل را در اینترنت جستجو کنید خواهید دید که تعداد خیلی زیادی نرم افزار برای شما لیست میشه ، ولی کدوم از همه بهتره ؟؟؟شما از کدوم نرم افزار استفاده میکنید؟؟؟؟ قطعا دقت و صحت اطلاعات برای هر کاربری از عوامل بسیار مهمه چون اگر اطلاعات نادرست باشند برای کاربران اتلاف هزینه را در پی داره.

به همین دلیل خیلی از کاربران ، همیارکلیک رو انتخاب می کنن که از امکانات بیشتر و سرعت و دقت بیشتری برخوداره !

در این مطلب سه تا نرم افزار که از بقیه خیلی قدرتمند تر و معروف تر هستند رو با هم مقایسه می کنیم.

این نرم افزارها GSA Email Spider ، WEB DATA T EXTRACTOR و همیارکلیک هستند که رقابت سرسختی با هم دارند و کاربران زیادی رو به خودشون جذب کردند.


روال مقایسه ما به این شکله که در قالب یک جدول امکانات اونها رو باهم مقایسه می کنیم

جهت بزرگ شدن عکس روی آن کلیک کنید


تمام نرم افزارهای جمع آوری شماره تلفن از سایت ها (چه داخلی و چه خارجی)، شماره های به دست آمده را به همان صورتی که در سایت ها پیدا کرده اند، خروجی می گیرند. برای مثال اگر شماره موبایلی به این صورت وارد شده باشد 6789-543-0912
به همین صورت برای شما خروجی می گیرد که نمی توان به آن پیام ارسال کرد. نرم افزار همیار کلیک تمامی حالت های مجاز شماره ها را بررسی کرده و در موقع خروجی گرفتن علاوه بر امکان خروجی از حالت فعلی شماره فرمتی را ذخیره می کند که از داخل همان کشور و سایرکشورها بتوان به آن پیام ارسال کرد و یا با آن تماس گرفت. برای مثال فوق در خروجی نرم افزار
همیار کلیک، شماره تلفن زیر را خواهید داشت. 989124584108+


تمام نرم افزار های مشابه (داخلی و خارجی)، برای این که سرعت بالاتری داشته باشند، الگوهای شماره تلفن ها را بر اساس حالت های مشابه استخراج می کنند. برای مثال ممکن است شماره ای مانند 09221234567 را با فرض این که پیش شماره رایتل 092 است را به عنوان شماره موبایل در نظر بگیرند. اما نرم افزار همیار کلیک نه تنها برای ایران بلکه برای کل جهان، حالت های شماره تلفن ها را با استاندارد های دقیق هر کشور تطبیق می دهد و برای مثال فوق تشخیص می دهد که این عبارت شماره تلفن نیست، چون در حال حاضر رایتل، پیش شماره 0922 را ارائه نمی دهد. پویشگر استاندارد های مخابراتی تمام دنیا را دارد و در حال حاضر دقیق ترین نرم افزار در این عرصه می باشد. البته ممکن است بخاطر این دقت، در مقایسه با برخی نرم فزار های خارجی سرعت کمتری داشته باشد، اما در نهایت می توان به اطلاعات بدست آمده اعتماد بیشتری کرد. آخرین تغییرات مخابراتی جهان به طور خودکار و از طریق بروز رسانی به برنامه اضافه می شود.


اکثر نرم فزار های مشابه اطلاعاتی مانند شناسه کتاب (شابک)، کد پستی، کدهای رنگ در صفحات وب، اسم فایل های عکس در صفحات وب و سایراعداد را به عنوان شماره تلفن تشخیص می دهند. نرم افزار همیار کلیک با حذف قسمت های اضافی صفحات وب تقریبا از 80 درصد این حالت ها اجتناب می کند و با استفاده از الگوهای استاندارد و استخراج اطلاعات ازپاراگراف های پر اهمیت، بالاترین حد اعتماد را نسبت به اطلاعات استخراج شده به شما می دهد.


اگر با نرم افزارهای جمع آوری اطلاعات تماس خارجی کار کرده باشید، شاید به نظرتان برسد که سرعت نرم افزار همیار کلیک پایین تر از آن هاست. تا حدی این حرف درست است، چون تمام آن ها بخاطر سرعت بالاتر دقت اطلاعات بررسی شده را بسیار پایین می آورند. اما بیشترین دلیلی که شما بخاطر آن احساس می کنید سرعت جمع آوری آن نرم افزارها بسیار بالاست، فریب شما از طریق نشان دادن لودینگ های سریع و اطلاعات غیر مفید به صورت سریع است. برای مثال صف لینک هایی که باید بررسی شوند را در معرض نمایش قرار می دهند و به سرعت متن های صفحه را عوض می کنند تا در نهایت این احساس به کاربر القا شود که پردازش ها با سرعت بالاتری در حال انجام است. اگر نرم افزار همیار کلیک هم به شما اطلاعات این چنینی را نشان دهد، خواهید دید که چه حجم زیادی از پردازش را با سرعت بالایی انجام می دهد. اما به دلیل این که این کار باعث مصرف بیشتر حافظه و پردازشگر رایانه می شود و به عقیده ما، فریب کاربر محسوب می شود از آن صرف نظر کرده ایم و حتی یک گام از این فراتر رفته و بخاطر بالا بردن دقت، پردازش ها را طولانی تر و دقیق تر کرده ایم تا در یک کلام کیفیت اطلاعات را فدای کمیت نکنیم.

این مقایسه بین یک نرم افزار فارسی که در سطح بین المللی نیز بسیار مورد استقبال واقع شده و دو نرم افزار خارجی می باشد نرم افزارهای فارسی مشابه نیز که ما مجاز به نام بردن از آنها در این مقایسه نیستیم امکاناتی بسیارکمتر و قدرت و دقت پایین تری دارند و اکثر آنها نسخه های ترجمه شده خارجی میباشند و پشتیبانی درستی ندارند در صورت تمایل می توانید برای انتخاب راحت تر امکانات گفته شده را در نرم افزار های فارسی مشابه نیز خودتان بررسی نماید و به هر یک از امکانات موجود امتیاز بدهید. شما میتوانید امتیازاتی که هر یک از این نرم افزارها برای امکانات وقابلیت هایشان دریافت کرده اند را در پایان جدول مشاهده نمایید . انتخاب نهایی با شماست !