با سلام

خدمت نوینی دیگر از مجموعه گروه وب سایت های اوج تفاوت

نرم افزار همیار کلیک چیست ؟

امروزه اکثر تبلیغات حرفه ای بصورت پیامک تبلیغاتی و یا ارسال ایمیل گروهی به مخاطبان و مشتریان بازار هدف صورت میگیرد ، شما با استفاده از نرم افزار همیار کلیک میتوانید به سادگی اطلاعات مخاطبان و مشتریان خود ، اعم از ( تلفن ثابت ، شماره موبایل ، آدرس ایمیل و فکس ) را از سطح اینترنت بصورت کاملا دقیق و طبقه بندی شده جمع آوری کنید و مورد استفاده هدف تبلیغاتی خود قرار دهید . در زیر می توانید بیشتر با نرم افزار همیار کلیک آشنا شوید .


از آنجایی که قشر کثیری از کاربران برای تبلیغات کالا و محصولات خود از روش های مقرون به صرفه بازاریابی مانند بازاریابی پیامکی و ایمیلی استفاده می کنند بنابراین نیاز به سه ابزار بسیار مهم (شماره موبایل و پنل پیامک، ایمیل و پنل ارسال ایمیل، ارسال به شبکه های اجتماعی) در این زمینه مطرح می شود تمام این ابزار ها هر سه در یک پکیج نرم افزاری جامع در اختیار کاربران قرار گرفته است.

نرم افزار همیار کلیک تلاش کرده تا نقص های موجود در نرم افزار های مشابه را شناسایی کرده و تمام آن ها را برطرف کند. ساخت این نرم افزار ۲۰ ماه زمان برده که از این زمان حداقل یک سال برای انجام تحقیقات صرف شده است. یکی از شواهد این قضیه، بررسی دقیق الگوهای مخابراتی تمام کشورهای جهان می باشد. برای مثال شماره ۰۶۹۰۲۵۸۵۴۵ در کشور فرانسه یک شماره مویابل می باشد که با تغییر پیش شماره ۰۶ به ۰۵، تلفن ثابت می شود و سایر حالات نیز نا معتبر هستند. انجام تحقیقات بسیار دقیق بوده و در نسخه حاضر، بیشترین تمرکز بر روی ایران می باشد.