Share اشتراک گذاری

دستگاه کش لس

دستگاه کش لس

تاریخچه استفاده از دستگاه‌های خودپرداز در ایران

در سال ۱۳۵۱، اولین باجه‌های اتوماتیک کامپیوتری در ایران راه‌اندازی شدند. با این حال، پس از مدت کوتاهی، استفاده از این عابربانک‌ها متوقف شد. تا به امروز، با استفاده از دستگاه‌های مدرن و پیشرفته، استفاده از خدمات بانکی به طور قابل توجهی به سمت مدرنیزه شدن پیشبرده شده است. بیست سال پس از ورود اولین دستگاه خودپرداز به ایران، مجوز استفاده از دستگاه‌های عابربانک صادر شد.

اکنون این دستگاه‌ها نقش مهمی در انجام فعالیت‌های بانکی ایفا می‌کنند. در حال حاضر، ابزارهای پرداخت الکترونیک نقش مهم و چشمگیری در زندگی مردم دارند به طوری که بدون استفاده از آن‌ها، بخش‌های مهمی از صنایع و کسب و کارهای مختلف فلج خواهند شد.

با ورود دستگاه‌های خودپرداز و دریافت بازخورد مثبت از آن‌ها، خودپردازهای غیرنقدی نیز تولید و وارد بازار شده‌اند. خودپردازهای غیرنقدی، که به عنوان دستگاه‌های کش لس نیز شناخته می‌شوند، دستگاه‌هایی هستند که در زمان و هزینه شما صرفه‌جویی می‌کنند.

اکنون بیشتر مردم هنگام مراجعه به دستگاه‌های خودپرداز معمولی، هدفی غیر از برداشت وجه نقد دارند. با این حال، زمان زیادی را صرف استفاده از دستگاه‌های عابربانک می‌کنند

برچسب ها دستگاه کش لس,
ارتباط از طریق تلگرام بانک مشاغل
بانک اطلاعات اصناف درگاه پرداخت آنلاین